Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 08.08.2010, 17:43
Pawełek w bramce ? Grał w niej spokojnie ( lub mniej spokojnie ) 3 lata więc i ten mecz zdzierżę . Szkoda jednak Jovanica.

Rado w pierwszej 11 ? świetne posunięcie , bardzo mi się podoba i za to trzeba pochwalić Kulawika . Mam nadzieje że w dzisiejszym meczu nasz 'junior' pokaże na co go stać .
Gdyby Rios wczoraj nie wrócił z Argentyny to pewnie grałby w pierwszym składzie , to było zresztą do przewidzenia że usiądzie na ławce .

Skład zaskakujący , ale czym ryzykujemy ? odp . Niczym
Odpowiedz cytując