Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 08.08.2010, 17:39
Ja to widze tak ze jest na razie bałagan i dopki nie przyjdzie nowy trener sprzątać nie ma sensu.

Dac Kuli spokojnie pracowac swoje te 2 mecze a potem przyjdzie czas na dokladniejsze rozmyslania ale to juz nowego trenera.
Zobaczymy jak bedzie ,cudow sie nie spodziewam byle jakie zwyciestwo wystarczy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując