|
Ja to widze tak ze jest na razie bałagan i dopki nie przyjdzie nowy trener sprzątać nie ma sensu.
Dac Kuli spokojnie pracowac swoje te 2 mecze a potem przyjdzie czas na dokladniejsze rozmyslania ale to juz nowego trenera.
Zobaczymy jak bedzie ,cudow sie nie spodziewam byle jakie zwyciestwo wystarczy.
|