|
Member
Offline
|
#145

08.08.2010, 17:36
|
Wisła napisał(a): 
|
Postaramy się wyjaśnić tajemnicę ustawienia Wisły. W obronie Biała Gwiazda zagra czwórką zawodników, w pomocy trójką: Kirm, Sobolewski, Piotr Brożek. Przed nimi będą wysunięci Kamil Rado i Patryk Małecki, a na szpicy zagra Paweł Brożek. Trochę to zagmatwane, ale mamy nadzieję, że zadziała.
|
Oby, oby zadziałało...
|
|