Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 08.08.2010, 17:35
Mnie właśnie nie martwi wystawienie Rado (choć wolałbym zobaczyć Riosa od począku - niech już nie pierdzielą o zmęczeniu podróżą). Mnie martwi, że jedyny facet który się w meczach z Karabachem nie skompromitował siada w nagrodę na ławie a gra Sobol bez formy i tragiczny wręcz Kowalski unikając konsekwencji swoich marnych występów...
Odpowiedz cytując