|
Mnie właśnie nie martwi wystawienie Rado (choć wolałbym zobaczyć Riosa od począku - niech już nie pierdzielą o zmęczeniu podróżą). Mnie martwi, że jedyny facet który się w meczach z Karabachem nie skompromitował siada w nagrodę na ławie a gra Sobol bez formy i tragiczny wręcz Kowalski unikając konsekwencji swoich marnych występów...
|