Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
Od: 02.2006
Offline
#
139
08.08.2010, 17:33
Rado? OK. Paljic na trybunach? Niech będzie. Ale zmiana obsady bramki to sabotaż, nic nie piszą że to z powodu kontuzji Jovanica czy podobnego powodu, więc taka decyzja jest idiotyczna.
barteqTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do barteqTS
Znajdź inne posty napisane przez barteqTS