Wyświetl pojedynczy post
barteqTS
Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 08.08.2010, 17:33
Rado? OK. Paljic na trybunach? Niech będzie. Ale zmiana obsady bramki to sabotaż, nic nie piszą że to z powodu kontuzji Jovanica czy podobnego powodu, więc taka decyzja jest idiotyczna.
Odpowiedz cytując