Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 08.08.2010, 17:32
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
W co ten Kulawik gra? Jovanić na ławie...nasz jedyne sensowne wzmocnienie w lecie... Paljic na trybunach...a Rado w pierwszym...nie wiem czy sie smiac czy płakać...chociaz chłopaka na oczy nie widziałem...
Kulawik podejmuje odważne decyzje Jeśli ten mecz wygra, a gra będzie choć trochę lepsza, to będzie za te odważne decyzje chwalony. Jeśli natomiast meczu nie wygra...lepiej nie mówić.
Odpowiedz cytując