Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
138
08.08.2010, 17:32
jason wiślak
napisał(a):
W co ten Kulawik gra
? Jovanić na ławie...nasz jedyne sensowne wzmocnienie w lecie...
Paljic na trybunach...a Rado w pierwszym...nie wiem czy sie smiac czy płakać...chociaz chłopaka na oczy nie widziałem...
Kulawik podejmuje odważne decyzje
Jeśli ten mecz wygra, a gra będzie choć trochę lepsza, to będzie za te odważne decyzje chwalony. Jeśli natomiast meczu nie wygra...lepiej nie mówić.
konkursowicz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konkursowicz
Znajdź inne posty napisane przez konkursowicz