Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 08.08.2010, 17:29
I zaczyna się - tak jak myślałem Rios będzie wchodził następne pół roku z ławki na końcówki meczów, bo się wg naszych "trenerów" będzie musiał nauczyć europejskiego stylu gry... żenada.
Odpowiedz cytując