Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
128
08.08.2010, 17:29
Marcinnno
napisał(a):
Kur... co go poje... ? Tylu piłkarzy jest a on wstawia Rado ?
Tyle było krzyku na tym forum, tłumaczenia...że warto stawiać na młodzież...
konkursowicz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konkursowicz
Znajdź inne posty napisane przez konkursowicz