Wyświetl pojedynczy post
kondzio7
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Wadowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 08.08.2010, 17:28
dokladnie parodia Rado zamiast Riosa? czy Kulawik chce swoich podopiecznych z ME promowac? Czy ten chlopak zagral wogole z nimi jakies spotkanie, sparing? Dla mnie to jest nieporozumienie ale obym sie mylil.

dzisiaj ustawienie "radosne"
Odpowiedz cytując