Wyświetl pojedynczy post
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 08.08.2010, 17:22
Spotkaliśmy trenera Kulawika, który powiedział nam: "Gramy odważnie. Chcemy wygrać ten mecz".
Taa, znowu będę drżał z każdym strzałem w światło bramki...
Odpowiedz cytując