Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 08.08.2010, 17:22
zapalony napisał(a):Wyświetl post
PAWELEK na bramce... co za zenada...

PALJIC na trybunach

lol Kulawik
Lol Kulawik?

Z Pawełkiem się nie zgodze z Kulawikiem, ale... Paljić mimo wszystko niezbyt grał, a na pomoc (mam nadzieje) powędruje Piotrek Brożek.
Odpowiedz cytując