dj_ibutti napisał(a):

|
O co Ci chodzi? Źle że robią zabezpieczenie ppoż? Bo nie rozumiem.
|
Nie no spoko. Chodziło mi o to że zamiast przetargu na wykończenie jest tylko na zabezpieczenie ppoż konstrukcji stalowych, które z racji tego że i tak nie będziemy tam mogli wchodzić do szczęścia nam nie są potrzebne.