Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13519
Stary 08.08.2010, 16:50
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
O co Ci chodzi? Źle że robią zabezpieczenie ppoż? Bo nie rozumiem.
Nie no spoko. Chodziło mi o to że zamiast przetargu na wykończenie jest tylko na zabezpieczenie ppoż konstrukcji stalowych, które z racji tego że i tak nie będziemy tam mogli wchodzić do szczęścia nam nie są potrzebne.
Odpowiedz cytując