Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1277
Stary 08.08.2010, 16:16
Koledze chodziło o tzw. uroczyste otwarcie stadionu, który jest w trakcie budowy. To tak jakby zrobić wielką fete z otwarcia multikina z salami kinowymi bez jednej ściany, z widokiem na parking.


Cytat:
Wniosek z tego taki, że musiało naprawde fajnie wyjść skoro tak boli...
A niby co nas może boleć. Wy macie swój stadion, my swój będziemy mieć i myślę, że z lepszym dla kibiców użytkowym wykończeniem trybun.
Jakbyście mieli jako jedyni w Polsce nowoczesny stadion to pewnie by Wam go zazdroszczono, a tak
Odpowiedz cytując