Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1269
Stary 08.08.2010, 15:57
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Dalej nie moge pojac jaki byl sens prezentowania stadionu z 3 trybunami...
Hmm, znaczy że co?
Do końca roku musieli wykorzystać mecz z Arsenalem, bo tak mieli w kontrakcie, mogli to olać i stracić sporą okazję.
A logikę nie jednoczesnej budowy trzech trybun trzeba tłumaczyć tym, że Legia w czasie budowy zagrała wszystkie mecze na Ł3 i nie tułała się ja Wy.
Czego jeszcze nie rozumiesz?
Odpowiedz cytując