Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13518
Stary 08.08.2010, 15:31
^^
miejmy nadzieję. Zupełnie bezsensownie rozegrane, bo gdyby ogłoszono przetarg na całość w czerwcu (a powinni to zrobić w czerwcu, tylko rok temu), to zapewne byłoby taniej i szybciej, z racji tego, że przyszedłby prawdopodobnie nowy wykonawca.
Odpowiedz cytując