Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13516
Stary 08.08.2010, 15:18
Wiadomo, nie będzie ich.

Co do zaplecza - faktycznie, ktoś tutaj pisał, że zostało zlecone Polimexowi, tylko żadnego oficjalnego potwierdzenia tego nie było. Trudno znaleźć też logikę, że zaplecze dużo wcześniej zlecają Polimexowi, a ten nie może go budować, bo najpierw trzeba wykonać zabezpieczenia pożarowe, na które dużo później ogłaszają przetarg.
Ciekaw jestem jak będzie słowny ZIKIT (z odpowiedzi na interpelację), w sierpniu miał być ogłoszony przetarg na wyposażenie kiosków gastronomicznych (a raczej na ich operatora, który sam je wyposaży).
Odpowiedz cytując