Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Yoakhim (L)
Junior Member
Od: 03.2006
Offline
#
926
08.08.2010, 15:11
Ilość protestów w sezonie musi się zgadzać...
Legia Warszawa- nasza duma i sława!
Yoakhim (L)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Yoakhim (L)
Znajdź inne posty napisane przez Yoakhim (L)