|
Skoro ktoś kiedyś pisał, że wykończenie jest zlecone* Polimexowi to myślę (mam nadzieję) że jak tylko te zabezpieczenia p.poż zostaną wykonane wykonawca zabierze się za zaplecze.
Dobrze, że cokolwiek ruszyło w tej kwestii. Bo od pewnego czasu o trybunie północnej było tak cicho jakby jej w ogóle nie było.
*-albo będzie? już nie pamiętam. (PiotrzeG, Ty chyba będziesz się orientował jak to jest z tą trybuną.)
Ostatnio edytowane przez Proud : 08.08.2010 o godz. 15:04.
|