Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 08.08.2010, 14:52
Ja mam 800, w tym 2 granice, i nie posiadam samochodu, takze zostaje sopcast. Podejrzewam, ze dopiero za 2-3 tygodnie bede w stanie byc na meczu... (Przy dojezdzie z Tarnowa).. takze mam nadzieje, ze sie nie zawiode... Dzis tez z wspolokatorem ogladam mecz, ufam, ze bedzie dobrze... Nie chce znow sie wstydzic, ze graja piach...
Powód: powtorzenie
Ostatnio edytowane przez TRNKRN : 08.08.2010 o godz. 14:53.
Odpowiedz cytując