LooNatyk napisał(a):

jak mozna sobie potypowac to ja bym chcial:
Jovanic -- Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz -- Rios, Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Zurawski
|
całkiem nieźle to wygląda na papaierze ale ten środek obrony....niepewny.
Też jestem zdania że już cięzko patrzec na popisy Łobo,Boguskiego i Małego.Widac że chłopaki są kompletnie pod formą.