Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 08.08.2010, 14:35
LooNatyk napisał(a):Wyświetl post
jak mozna sobie potypowac to ja bym chcial:

Jovanic -- Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz -- Rios, Wilk, Sobolewski, Pi.Brozek -- Brozek, Zurawski
całkiem nieźle to wygląda na papaierze ale ten środek obrony....niepewny.

Też jestem zdania że już cięzko patrzec na popisy Łobo,Boguskiego i Małego.Widac że chłopaki są kompletnie pod formą.
Odpowiedz cytując