|
Tak moim zdaniem będzie:
Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz-Małecki, Sobolewski, Jirsak, Piotrek Brożek-Żurawski, Paweł Brożek.
A chciałbym, żeby było tak:
Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza(no powiedzmy, że "chciałbym" ich widywać w I składzie...), Diaz-Małecki-Wilk-Żurawski-Piotr Brożek-Rios-Paweł Brożek.
Zobaczymy, moim zdaniem wygramy dzisiaj z 2:0. Łatwo nie będzie, ale wymęczymy.
|