Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 08.08.2010, 14:28
Tak moim zdaniem będzie:

Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz-Małecki, Sobolewski, Jirsak, Piotrek Brożek-Żurawski, Paweł Brożek.

A chciałbym, żeby było tak:

Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza(no powiedzmy, że "chciałbym" ich widywać w I składzie...), Diaz-Małecki-Wilk-Żurawski-Piotr Brożek-Rios-Paweł Brożek.

Zobaczymy, moim zdaniem wygramy dzisiaj z 2:0. Łatwo nie będzie, ale wymęczymy.
Odpowiedz cytując