Wyświetl pojedynczy post
choyrak
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13512
Stary 08.08.2010, 14:24
przestancie juz qrwa narzekac jak baby, koncerciku jendym by sie zachcialo, inny by gwiazde chcial.. Stadion ma byc gotowy, oddany do uzytku, w pelni funkcjonalny i nowoczesny - i niech jest taki oddany. A nasze narzekania powoduja tylko osmieszenie, ze jak wrocimy na R22 to smiac sie z nas beda ze nie lubimy swojego stadionu !
Niewiele mozemy tutaj zrobic, mnie qrwia cala ta chora organizacja ! Jak mozna dopuscic by przed meczem ligowym nie bylo jeszcze w sprzedazy nowych koszulek Wisly ? To jest qrwa niepowazne ! Banda darmozjadów a nie wielcy prezesi!
Odpowiedz cytując