Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 08.08.2010, 14:22
A cóż Wy te składy takie zachowawcze podajecie? Jovanic - Cikos, Bunoza, Diaz, Brożek - Kirm, Wilk, Rios, Małecki - Żurawski, Brożek.

Na zmiany Sobol, Paljic i ktoś z młodych (Rado?)



I w żadnym wypadku nie wpuszczać na boisko Boguskich, Kowalskich i innych Łobodzińskich. Pipek albo cienkich bolków już oglądać nie mam ochoty a tak przynajmniej zobaczę co nowi są warci na tle naszych ekstraklasowych asów.
Odpowiedz cytując