Wyświetl pojedynczy post
zapalony
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 08.08.2010, 13:50
darekolsztyn napisał(a):Wyświetl post
A ja napisałem, że ocenię jego wartość do drużyny? potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Jestem za powolnym wprowadzaniem go do drużyny i ocenie jego wad i zalet. Na razie mało kto go widział a większość ma o nim bardzo dobre zdanie ( oby mieli rację )
No jak widac to wlasnie Ty nie potrafisz interpretowac slow, ktore piszesz. Wyraznie napisales, " co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek." co jest rownoznaczne z tym, ze ocenisz jego przydatnosc do druzyny.
Odpowiedz cytując