darekolsztyn napisał(a):

A ja napisałem, że ocenię jego wartość do drużyny? potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Jestem za powolnym wprowadzaniem go do drużyny i ocenie jego wad i zalet. Na razie mało kto go widział a większość ma o nim bardzo dobre zdanie ( oby mieli rację )
|
No jak widac to wlasnie Ty nie potrafisz interpretowac slow, ktore piszesz. Wyraznie napisales, " co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek." co jest rownoznaczne z tym, ze ocenisz jego przydatnosc do druzyny.