Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 08.08.2010, 13:28
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Zamiast pisać kogo byście wystawili w obronie, ruszcie leniwe dupy i stawcie się o 19:15 na Suchych Stawach, bo liczba sprzedanych biletów na tą chwile, to jakaś paranoja...
Pokażcie, że macie jaja i nie odwracajcie się od Wisły, mimo ostatniej kompromitacji w Baku.
Dokładnie, wszyscy na mecz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A nie mądrzyć się przed komputerem...
Odpowiedz cytując