Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 08.08.2010, 13:25
A ja napisałem, że ocenię jego wartość do drużyny? potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Jestem za powolnym wprowadzaniem go do drużyny i ocenie jego wad i zalet. Na razie mało kto go widział a większość ma o nim bardzo dobre zdanie ( oby mieli rację )
Odpowiedz cytując