kot napisał(a):

GemHZR
Zapytaj swoich, to Ci wytłumaczą. W skrócie, dach Legii przecieka w iluś tam miejscach i ciągle na tym swoistym, płótnie namiotowym, pojawiają się nowe przecieki. Ale nie to jest uzasadnieniem mojej opinii o atrapie miast dachu. Wyobraź sobie kolego, że wczytując się uważnie w opinie fachowców o tym dachu, dowiesz się, że zabezpiecza on przed deszczem i słońcem, mniej więcej, w połowie wysokości trybun.O przeciągach na ostatnich rzędach piętra już nie wspomnę. Praktycznie chroni tylko pas środkowy między trybunami, gdyż przy zacinaniu deszczu z którejś ze stron, zalewa, albo całą dolną trybunę od strony boiska, albo część piętrą od tyłu stadionu, a bez zacinania, zalewa połowę dolnych rzędów i kilka rzędów górnej trybuny. W odpowiednich godzinach nie zabezpiecza także kibiców przed oślepiającymi promieniami słonecznymi. Nie będę Ci cytował linków, bo nie mam czasu i ochoty odwalać za Ciebie żmudnej roboty Do tego mnie akurat kształt i projekt tej atrapy nie podoba się, choć to rzecz gustu, czy dach w kształcie i wyglądzie lotni, komuś pasi czy też nie. Wyjaśniając Ci, dach jest wtedy dachem gdy spełnia swoje funkcje praktyczne a gdy w ok. połowie jest bardziej atrapą a nie dachem, to spełnia bardziej rolę imitacji dachu. 
Ps, przepraszam za kontynuację off-topu.
|
Nie wiem o co Ci chodzi z zalewaniem górnego piętra, podczas pierwszych opadów wyszły źle zamontowane rynny dlatego zrobił się wodospad. W piątek mieliśmy ulewę z wichurą w Warszawie i jedyne co się stało to spore kałuże na murawie. Jak piszesz o oślepiającym słońcu to chodzi ci o słońce zza trybuny czy co? Normalne jest chyba, że jak stadion nie jest w pełni zadaszony to kogoś tam oślepi. Inaczej byłby płacz jak na Lechu, że murawa nie jest nasłoneczniona. A przeciąg jak już to bardziej przeszkadza kibicom na najwyższych rzędach dolnego piętra niż górnego gdzie jest osłona, na promenadzie trochę wieje, ale bez przesady. Wiadomo, że w porównaniu do waszego dachu ten wydaje się lekki czy jak wolisz "atrapowy" ale bez przesady. Mi taka "atrapa" odpowiada
