Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn
Offline
#
76
08.08.2010, 13:21
Zobaczymy jak drużyna się zaprezentuje po blamażu z Azerami. Wilk powinien zagrać od pierwszej minuty, co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek.
Wygramy 3-1
darekolsztyn
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez darekolsztyn