Wyświetl pojedynczy post
darekolsztyn
Banita
 
Od: 01.2007
Skąd: Olsztyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 08.08.2010, 13:21
Zobaczymy jak drużyna się zaprezentuje po blamażu z Azerami. Wilk powinien zagrać od pierwszej minuty, co do Riosa niech wejdzie na 20 minut i zobaczymy co z niego za grajek.
Wygramy 3-1
Odpowiedz cytując