|
OK. Przyznaje ze nie znam sie na zabezpieczeniach przeciwpozarowych ale z tego ogloszenia wynika ze do 3 wrzesnia konstrukcje stalowe i betonowe ktore sa pod trybuna (zreszta oprocz tych konstrukcji i tak nic tam wiecej tam nie ma) beda czymstam (plyn/mazidlo/whatever) zabezpieczone. I po tym 3 września dalej nie bedzie klatek schodowych, stropu, scianek w punktach gastronomicznych, instalacji, etc. Czyli dalej pod trybuną północną bedzie wielkie G.....
|