Wyświetl pojedynczy post
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13510
Stary 08.08.2010, 13:17
OK. Przyznaje ze nie znam sie na zabezpieczeniach przeciwpozarowych ale z tego ogloszenia wynika ze do 3 wrzesnia konstrukcje stalowe i betonowe ktore sa pod trybuna (zreszta oprocz tych konstrukcji i tak nic tam wiecej tam nie ma) beda czymstam (plyn/mazidlo/whatever) zabezpieczone. I po tym 3 września dalej nie bedzie klatek schodowych, stropu, scianek w punktach gastronomicznych, instalacji, etc. Czyli dalej pod trybuną północną bedzie wielkie G.....
Odpowiedz cytując