Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 08.08.2010, 13:01
Zamiast pisać kogo byście wystawili w obronie, ruszcie leniwe dupy i stawcie się o 19:15 na Suchych Stawach, bo liczba sprzedanych biletów na tą chwile, to jakaś paranoja...
Pokażcie, że macie jaja i nie odwracajcie się od Wisły, mimo ostatniej kompromitacji w Baku.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując