|
Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Wilk, Pietia - Brozio, Rios
Wystawiłbym dwóch defensywnych pomocników:
1) ponieważ środek obrony jest słaby to niech przerywają akcje DM wcześniej
2) Jirsak jak zwykle słaby i czas na kogoś nowego
3) skrzydła są ofensywne w takim ustawieniu, a Rios to wydaje się grajek który lubi rozegrać.
|