Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#909
Stary 08.08.2010, 12:33
Wielka szkoda, ze nie ma juz Muchy, wtedy o mistrza byłbym absolutnie spokojny - zwłaszcza przy kryzysie Lecha, który zwyczajnie się wypalił (co czeka Legię gdzies dopiero za rok) i bałaganie w Wiśle (zmiana trenera, ogarniecie wszystkiego, poł roku zwalania winy na poprzedniego trenera i jego przygotowania). Teraz zagrać tak pierwszą rundę żeby miec kontakt wzrokowy z ewentualnym liderem (czyli 1-2 pkt) i na wiosne jedziemy wszystkich, bo terminarz.

Będzie dobrze
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując