Temat
:
Dymisja Kasperczaka. Kto jego następcą?
Wyświetl pojedynczy post
DwayneWade3
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
457
08.08.2010, 12:25
Bez przesady. Chcecie mieć 33 letniego trenera? Nie jest waszym zdaniem troszkę za młody?
38 lat minimum. Według mnie.
DwayneWade3
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DwayneWade3
Znajdź inne posty napisane przez DwayneWade3