Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Sevenone
Member
Od: 08.2010
Offline
#
1354
08.08.2010, 12:10
Wie ktoś może kiedy będą dostępne nowe koszulki Wisły z nowym sponsorem Adidas ? Bo chciałbym już taką koszulkę zakupić lecz nigdzie jeszcze jej nie widziałem.
Sevenone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sevenone
Znajdź inne posty napisane przez Sevenone