|
Póki widziałem dach wyłącznie na projektach i na zdjęciach to myślałem sobie... co to za syf. Na żywo wygląda już o wiele lepiej i nie straszy jakąś bazarowością, czy tandetnością. Oczywiście wolałbym, żeby był porządniejszy, ale to chyba było nie możliwe, bo chodziło o to żeby był "lekki i przewiewny", bo inaczej nie pasowałby do Osi Staniasławowskiej.
|