Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 08.08.2010, 10:28
ostach1906aka napisał(a):Wyświetl post
z Twojego rozumowania można wywnioskować, ze Wisła wygrywa 1 kolejkę, a od 2 Wisła z amica wygrywają wszystko do 29 kolejki, co jest mało prawdopodobne, ale ok, odskoczymy...
****a chłopie ty masz jakis problem? trzeba gromadzić punkty i wykorzystywac kazdą okazje.

A najlepsze jest to że do 29 kolejki Wisła zagra z Amica dwa razy. Rzeczywiscie mało prawdopodobne żeby wszystko wygrywali grając miedzy soba. buahahaha


junior1906tsw napisał(a):Wyświetl post
Chciałbym się spytać jak można odskoczyć rywalom w I kolejce Ekstraklasy ? Raczej można dobrze zacząć sezon nie?
Chodzi o lecha.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując