Wyświetl pojedynczy post
iq1000
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 08.08.2010, 09:35
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Pietia na lewa pomoc zamiast Paljica, do obrony Diaz na lewa strone i bez Boguskiego.

Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Pietia - Brozio, Rios

ja bym taki skład wystawił.
Kirm za Piotra Brożka. Żurawski za Riosa. Z ławki Rios, Piotr Brożek i Łobo/Wilk.
Odpowiedz cytując