Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 08.08.2010, 09:27
Manager89 napisał(a):Wyświetl post
Jovanić-Cikos, Kowalski, Bunoza, Brożek-Boguski, Wilk, Jirsak, Małecki-Żurawski, Brożek

Z ławki Diaz, Łobo, Rios.
Pietia na lewa pomoc zamiast Paljica, do obrony Diaz na lewa strone i bez Boguskiego.

Jovanic - Cikos, Kowalski, Bunoza, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Pietia - Brozio, Rios

ja bym taki skład wystawił.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 08.08.2010 o godz. 09:33.
Odpowiedz cytując