A Chavez to a Chavez tamto...Wy napewno ejstescie calkiem normalni

Brakuje dokumnetow dlatego ca;y czas na nie czekaja,jak go mieli podpisac

Kontrakt Chaveza jest dziwnie skonstuowany ze przez ten rok on nie jest zawodnikiem klubu z ktorym ma podpisany kontrakt i Wisla na tym korzysta zatrudniajac go wlasnie na ten rok.
Po roku on musi wrocic do swojego klubu wtedy my musimy go wykupic.
Wiec pzrestancie *******ic ze to wina dzialaczy itd....