Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.08.2010, 23:40
Sobolewski? Przyznam, że nie pamiętam kiedy ostatni raz grał na stoperze.
Szkoda że Kulawik nie wziął z ME jakiegoś środkowego obrońcy...
Odpowiedz cytując