Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
45
07.08.2010, 23:40
Sobolewski? Przyznam, że nie pamiętam kiedy ostatni raz grał na stoperze.
Szkoda że Kulawik nie wziął z ME jakiegoś środkowego obrońcy...
konkursowicz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konkursowicz
Znajdź inne posty napisane przez konkursowicz