|
Zapominacie, że na stoperze może grać Sobol. Moim zdaniem fizycznie nie jest on w stanie robić za defensywnego pomocnika dłużej niż przez 60 minut a i to z rozsądnym wsparciem. Poza tym ja bym ustawiał Wisłę 4-3-3.
Jovanic-
Cikos, Kowalski, Sobolewski, Diaz-
Kirm, Wilk, Brożek-
Brożek, Rios, Małecki.
Jutro trzeba wygrać, bo za dużo jest w lidze drużyn, z którymi można wtopić. Kto nie ogra ogórków zaprzepaści szanse na mistrzostwo.
|