Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2852
Stary 07.08.2010, 22:04
Dean napisał(a):Wyświetl post
A na Suche Stawy nie potraficie się wybrać ? Niektórzy z was?
Musisz zdać sobie sprawę że Wisła ma kibiców w całej Polsce i nie zawsze każdy może przyjechać. Ja jestem z Zamościa i wierz mi chętnie bym przyjechał, z całego serca tego chcę ale akurat nie mogę. I tak mimo tak dużej odległości często jeżdżę ponad 300 km żeby zobaczyć mecz na żywo i podopingować Wisłę...
Na Polonię Bytom wpadnę na bank .....pozdrawiam
Odpowiedz cytując