Dean napisał(a):

|
A na Suche Stawy nie potraficie się wybrać ? Niektórzy z was?
|
Musisz zdać sobie sprawę że Wisła ma kibiców w całej Polsce i nie zawsze każdy może przyjechać. Ja jestem z Zamościa i wierz mi chętnie bym przyjechał, z całego serca tego chcę ale akurat nie mogę. I tak mimo tak dużej odległości często jeżdżę ponad 300 km żeby zobaczyć mecz na żywo i podopingować Wisłę...
Na Polonię Bytom wpadnę na bank

.....pozdrawiam