Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 07.08.2010, 21:28
filemon napisał(a):Wyświetl post
samobójca? ich wszystkich razem nawet sam Maciej Skorza by takimi asami ligi nie wojowal


Widzę, że forumowi malkontenci już skreślili Bunozę po jednym meczu. Po meczu, w którym nie było szans na to, żeby dobrze się rozumiał z kolegami z zespołu. Po meczu, w którym wszyscy zagrali na tym poziomie co on... Po meczu, w którym bądź co bądź mógł odczuwać tremę.
Odpowiedz cytując