Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
37
07.08.2010, 21:25
filemon
napisał(a):
samobójca?
ich wszystkich razem
nawet sam Maciej Skorza by takimi asami ligi nie wojowal
Oby jeszcze lepiej!
dlatego napisałem, że pomoc taka jest niemożliwa, choć taką bym chciał zobaczyć.
chociażby przez jedną połówkę.
tomek9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomek9
Odwiedź stronę domową użytkownika tomek9!
Znajdź inne posty napisane przez tomek9