Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.08.2010, 21:08
tomek9 napisał(a):Wyświetl post
nie ma dużego manewru w obronie. tak, więc Kowalski i Bunoza (w sumie dobrze, dajmy mu jeszcze jedną szansę). Cikos, Kowalski, Bunoza, Brożek
widać, że szansę dostał Rado, choć możesz jeszcze wypaść, bo 1 zawodnik odpadnie. postawił bym jednak na Kirm, Wilk, Jirsak, Paljić co niestety wątpię, że dojdzie do skutku.
w ataku chciałbym zobaczyć Małeckiego z Brożkiem, ale pewnie tego pierwszego zastąpi ktoś z dwójki Żuraw-Boguś.
samobójca? ich wszystkich razem nawet sam Maciej Skorza by takimi asami ligi nie wojowal

tomek9 napisał(a):Wyświetl post
Rios, wejdzie w drugiej tak jak Rudnevs w Lechu.
Oby tak jak Łotysz dzisiaj.
Oby jeszcze lepiej!
Powód: cytat
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.08.2010 o godz. 21:11.
Odpowiedz cytując