Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fanatyk899
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Górny Śląsk
Offline
#
17589
07.08.2010, 21:00
małolatTS
napisał(a):
Panowie, kasy biletowe u nas na dworcu są całodobowe?
Tak, są czynne całodobowo, z tym, że późnym wieczorem otwarte są tylko kasy w tunelu pod peronami. Krótko mówiąc, bilet kupisz.
fanatyk899
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fanatyk899
Znajdź inne posty napisane przez fanatyk899