Wyświetl pojedynczy post
fanatyk899
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Górny Śląsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17589
Stary 07.08.2010, 21:00
małolatTS napisał(a):Wyświetl post
Panowie, kasy biletowe u nas na dworcu są całodobowe?
Tak, są czynne całodobowo, z tym, że późnym wieczorem otwarte są tylko kasy w tunelu pod peronami. Krótko mówiąc, bilet kupisz.
Odpowiedz cytując