Wyświetl pojedynczy post
tomek9
Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.08.2010, 20:54
Rios, wejdzie w drugiej tak jak Rudnevs w Lechu.
Oby tak jak Łotysz dzisiaj.

główna napisał(a):
Dziewiętnastka zawodników Białej Gwiazdy, którzy wyjechali na zgrupowanie przed meczem z Arką:
bramkarze: Milan Jovanić, Mariusz Pawełek
obrońcy: Piotr Brożek, Gordan Bunoza, Erik Cikos, Junior Diaz, Mateusz Kowalski
pomocnicy: Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Wojciech Łobodziński, Dragan Paljić, Kamil Rado, Radosław Sobolewski, Cezary Wilk
napastnicy: Rafał Boguski, Paweł Brożek, Patryk Małecki, Andres Rios, Maciej Żurawski
nie ma dużego manewru w obronie. tak, więc Kowalski i Bunoza (w sumie dobrze, dajmy mu jeszcze jedną szansę). Cikos, Kowalski, Bunoza, Brożek
widać, że szansę dostał Rado, choć możesz jeszcze wypaść, bo 1 zawodnik odpadnie. postawił bym jednak na Kirm, Wilk, Jirsak, Paljić co niestety wątpię, że dojdzie do skutku.
w ataku chciałbym zobaczyć Małeckiego z Brożkiem, ale pewnie tego pierwszego zastąpi ktoś z dwójki Żuraw-Boguś.
Odpowiedz cytując