Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.08.2010, 20:47
junior1906tsw napisał(a):Wyświetl post
Co z Chavezem? Przestraszył się i uciekł po naszym 2meczu?
dalej nie doszły wyniki testów medycznych a poważnie to myślę, że skoro nie wiadomo o co chodzi..
uważam, że należy dać Bunozie jeszcze jedną szansę, a Arka po sprzedaży Trytki i 3bamby nie ma w ataku siły, wiec duet Kowalski-Bunoza da im radę.
Nie sadzicie ze ten sklad jest najbardziej optymalny na Arke? Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki, Sobol, Zurawski, Piotr Brozek - Pawel Brozek, Rios.

Moim zdaniem promocja Sobola na kapitana sprawila, ze "nie wypada" trenerowi go odsuwac od 1. skladu. Troche to zenujace.

Edit: Rios jest typem wysunietego napastnika czy cofnietego?
Powód: Pospiech
Ostatnio edytowane przez filemon : 07.08.2010 o godz. 20:51.
Odpowiedz cytując