junior1906tsw napisał(a):

|
Co z Chavezem? Przestraszył się i uciekł po naszym 2meczu?
|
dalej nie doszły wyniki testów medycznych

a poważnie to myślę, że skoro nie wiadomo o co chodzi..

uważam, że należy dać Bunozie jeszcze jedną szansę, a Arka po sprzedaży Trytki i 3bamby nie ma w ataku siły, wiec duet Kowalski-Bunoza da im radę.
Nie sadzicie ze ten sklad jest najbardziej optymalny na Arke? Jovanic - Cikos, Bunoza, Kowalski, Diaz - Malecki, Sobol, Zurawski, Piotr Brozek - Pawel Brozek, Rios.
Moim zdaniem promocja Sobola na kapitana sprawila, ze "nie wypada" trenerowi go odsuwac od 1. skladu. Troche to zenujace.
Edit: Rios jest typem wysunietego napastnika czy cofnietego?