Wislak2221 napisał(a):

wiadomo cos w sprawie karnetow funclubow
|
1.karnetów na wiosnę nie ma (było pisane 100 razy)
2.FAN a nie fun
3. jeśli już chodzi o FC, to nie ma karnetów dla FC tylko przed danym spotkaniem koordynator FC wysyła listę imienną do klubu
4.aktualnie nic nie było mówione jakoby miała ruszyć znowu akcja z FC więc każdy bilet załatwia na własną rękę