Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
A.C.A.B
Member
 
 
Od: 10.2008
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2979
Stary 07.08.2010, 20:44
Wislak2221 napisał(a):Wyświetl post
wiadomo cos w sprawie karnetow funclubow

1.karnetów na wiosnę nie ma (było pisane 100 razy)

2.FAN a nie fun

3. jeśli już chodzi o FC, to nie ma karnetów dla FC tylko przed danym spotkaniem koordynator FC wysyła listę imienną do klubu

4.aktualnie nic nie było mówione jakoby miała ruszyć znowu akcja z FC więc każdy bilet załatwia na własną rękę
Odpowiedz cytując