Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.08.2010, 20:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Nie jestem optymistą przed tym meczem. Gramy taki badziew z tyłu i środku że aż strach. A z przodu nie lepiej. Jakiekolwiek 1-0 biorę w ciemno
Pewnie jakokolwiek drużyna I czy II-ligowa, tylko zgrana drużyna, wygląda od nas lepiej w tym momencie.
Odpowiedz cytując